25.06.20 - Kaffed YouTube: Gençlerle Gelecek III: Toplumumuz, Kurumlarımız ve Gençliğimiz


İlkini 22 Mayıs 2020 tarihinde Ankara Üniversitesi Kuzey Kafkasya Halkları Topluluğu’ndan (AnkaraKaf) Yakup Savaş ve Yıldız Üniversitesi Kuzey Kafkasyalı Öğrenciler Topluluğu’ndan (YıldızKaf) Gözde Duman’ın; ikincisini İzmir Çerkes Derneği Gençlik Komisyonu’ndan Selinay Arı ve Güney Marmara Gençlik Komisyonu’ndan Fatih Emir’in katılımı ile düzenlediğimiz “Gençlerle Gelecek” program serimizin üçüncüsünü 25 Haziran 2020 Perşembe akşamı saat 21:00’de Federasyonumuzun YouTube Kanalından gerçekleştireceğiz.

Bu programda “Toplumumuz ve Kurumlarımız Araştırma Yarışması”nda dereceye giren Samsun Çerkes Derneği Gençlik Komisyonu’ndan Aslı Acıoğlu ve Denizli Kafkas Kültür Derneği Gençlik Komisyonu’ndan Sinemis Buket İleri konuğumuz olacaklar.

Konuklarımızla hem yaptıkları araştırmanın sonuçlarını konuşacağız hem de toplumumuz, kurumlarımız ve gençliğimiz ile ilgili gözlem ve deneyimlerine dayalı düşüncelerini ve gelecek perspektiflerini ele alacağız.

Gençleri dinlemek, geleceğe güvenimizi tazelemek ve sorularımızı sorup cevaplarını almak üzere;
Genel Başkan Danışmanımız Ömer Atalar’ın moderatörlüğünde, 25 Haziran 2020 Perşembe akşamı, Saat 21:00 de  KAFFED YouTube Kanalında buluşalım.  Comments