Sunday, July 9, 2017

İstanbul Çerkes Derneği Dünya Çerkes Gençlerini Bir Araya Getiriyor


Dünya Çerkes Gençleri (Adigey Cumhuriyeti, Karaçay Çerkes Cumhuriyeti, Kaberdey Balkar Cumhuriyeti, Ürdün, Suriye ve Türkiyeli toplam 120 genç.) kampa katılamayan Türkiye’li gençlerimiz ile tanışmak ve kaynaşmak amacıyla; 13 Temmuz 2017 Perşembe Akşamı Saat 20.30’da İSTANBUL ÇERKES DERNEĞİ’nde bir araya gelecek.

Haber46.com... Lütfen izinsiz kopyalama yapmayınız...https://www.haber46.com.tr/yasam/istanbul-cerkes-dernegi-dunya-cerkes-genclerini-bir-araya-getiriyor-h322980.html

Orta Asya-Kafkasya Kültür Derneğinin koordinatörlüğünde, T.C. Kültür ve Truzim Bakanlığı, Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Uludağ Üniversitesi, İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi, Osmangazi Belediyesi, Çerkes Dernekleri Federasyonu gibi birçok kurum ve kuruluşun ortaklaşa yürüttüğü “ÇERKES GENÇLİK KAMPI” projesi kapsamında Dünya Çerkes Gençleri (Adigey Cumhuriyeti, Karaçay Çerkes Cumhuriyeti, Kaberdey Balkar Cumhuriyeti, Ürdün, Suriye ve Türkiyeli toplam 120 genç.) kampa katılamayan Türkiye’li gençlerimiz ile tanışmak ve kaynaşmak amacıyla; 13 Temmuz 2017 Perşembe Akşamı Saat 20.30’da İSTANBUL ÇERKES DERNEĞİ’nde bir araya gelecek.

Çerkes Dernekleri Federasyonu "Misafir gençlerimiz ile tanışmak ve kaynaşmak isteyen tüm gençlerimiz 13 Temmuz 2017 Perşembe Akşamı Saat 20.30’da İSTANBUL ÇERKES DERNEĞİNE davetlidir" dedi. Çerkes Dernekleri Federasyonu "Misafir gençlerimiz ile tanışmak ve kaynaşmak isteyen tüm gençlerimiz 13 Temmuz 2017 Perşembe Akşamı Saat 20.30’da İSTANBUL ÇERKES DERNEĞİNE davetlidir" dedi.

haber46.com.tr


No comments:

Post a Comment